Polestar 4
69 860 €
alk. 649 €/kk
+ toimistokulut 299 €
Vuosimalli
2025
Mittarilukema
9000
Vaihteisto
Automaattinen
Käyttövoima
Sähkö
Osoite
Koskelonpiha 1, Espoo
Long Range Dual motor / Pilot- ja Plus-paketit / Ilmalämpöpumppu / HUD / Keyless / Muistipenkit / Pixel LED / H&K
★KIESILTÄ aina Suomen kilpailukykyisimmät hinnat, edullinen rahoitus ja vaivattomimmat autokaupat! Mahdollisuus myös 3kk lyhennysvapaaseen ja ensimmäinen erä vasta kesän jälkeen syyskuun lopussa! Vaihtoautot vaivattomasti!
★Vain 9tkm ajettu uutta vastaava Polestar 4 Long Range Dual Motor sekä Pilot, että Plus -paketeilla sekä adaptiivisilla Pixel-LED valoilla!
★Autossa huippuvarusteet ja mm., Pilot- ja Plus-paketit, adaptiiviset Pixel-LED ajovalot, digimittaristo, Harman/Kardon äänentoisto, adaptiivinen vakionopeudensäädin (ACC/mukautuva), lasikatto, HUD (head-up display) yms.
★Kotiintoimitus koko Suomeen
Tähän autoon saatavilla
Kotiintoimitus koko Suomeen
Kiesi Turva
Lisäturvamme kattaa laajasti korjauskustannukset jos meiltä ostamasi auto yllättäen rikkoontuu. Kysy Kiesi Turvasta lisää myyjältäsi!